• ..
  • PROJEKT 2016/2017

REGULAMIN POWIATOWEGO FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ I NIEMIECKIEJ „TĘCZOWA NUTKA” - 2015

REGULAMIN POWIATOWEGO  FESTIWALU PIOSENKIANGIELSKIEJ  I NIEMIECKIEJ „TĘCZOWA NUTKA”

pod patronatem Wójta gminy Bogdaniec   p. Krystyny Pławskiej oraz Starosty powiatu gorzowskiego p. Małgorzaty Domagały

13 czerwiec 2015, rozpoczęcie godz. 12.00 hala sportowa Zespołu Szkół w Bogdańcu

1. Konkurs piosenki organizowany jest przez Dyrekcję, Nauczycieli Zespołu Szkół  w Bogdańcu oraz Radę Rodziców i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu.
  2. Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do czynnego uczestnictwa w życiu szkoły, promocja utalentowanych dzieci oraz motywowanie ich do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności. Konkurs ma również na celu wzbudzanie zainteresowania językami obcymi oraz podkreślenie ich roli we współczesnym świecie.
  3. W konkursie mogą uczestniczyć soliści  następujących kategoriach:
  • I kategoria – szkoła podstawowa  IV- VI (  maksymalnie 2 osoby);
  • II kategoria – gimnazjum  (maksymalnie 2 osoby).
  1. Szkoła organizująca konkurs ma prawo zwiększyć maksymalną liczbę reprezentantów ze swojej placówki.
  2. Wykonywane piosenki muszą być w języku angielskim bądź niemieckim.
  3. Wraz ze szczegółowym zgłoszeniem Organizator otrzyma informację dotyczącą tytułu utworu oraz nazwy wykonawcy (zespołu).
  4. Szkoła ma obowiązek zgłosić imiennie każdego z uczestników oraz jego opiekunów
    w formie pisemnej (w formularzu zgłoszeniowym).
  5. Akompaniament mogą stanowić:
  •  podkłady muzyczne na CD,
  • akompaniament własny.
  1. W przypadku nagrań na CD powinny być one opatrzone nazwiskiem
    i  imieniem wykonawcy  oraz tytułem utworów.
  2. Organizator informuje, że nie będą przyjmowane podkłady muzyczne zapisane na kasetach magnetofonowych.
  3. Prezentacje będzie oceniać jury, które kierować się będzie:
  • poprawnością językową,
  • interpretacją,
  • ogólnym wyrazem artystycznym (kostiumy, choreografia).
  1. Werdykt jury jest ostateczny i niepodważalny.
  2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu  13 czerwca  2015r. w Zespole Szkół         w Bogdańcu.
  3. Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzygają Organizatorzy.
  4. Pisemne zgłoszenia uczestników przyjmowane będą w sekretariacie Zespołu Szkół    w Bogdańcu w nieprzekraczalnym terminie  5 czerwca 2015r.
  5. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na nagrywanie, filmowanie i fotografowanie uczestników podczas przeglądu, a powstały materiał będzie wyłączną własnością organizatorów konkursu.
  6.  Wysyłając kartę zgłoszenia, uczestnik i opiekun wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami i wyraża zgodę na wykorzystywanie przez organizatorów jego wizerunku w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji organizatorów konkursu.
  7.  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.
  8.  Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzygają organizatorzy.

Wszelkich informacji udzielamy w dni powszednie od godziny 8.00 – 14.00 pod numerami telefonu:

(095)75-10-041 / (095)75-10-025  - Sekretariat Zespołu Szkół w Bogdańcu