STRONA GŁÓWNA
  • witajcie uczniowie
  • szkoła z klasą
  • PROJEKT 2016/2017
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
klasa sportowa o profilu piłki noznej

Lista uczestników zgłoszonych do V Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

KATERORIA I

klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

 

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

UTWÓR

1.

Klaudia Chwirot

Zespół Szkół w Bogdańcu

„Someone like you”

 

2.

Julia Ignyś 

 

Zespół Szkól w Kłodawie

„Count on me”

3.

Oliwia Królikowska 

 

Zespół Szkół w Bogdańcu

„My heart will go on”

4.

 

Zofia Owczarek

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie

„Big big Word”

5.

Nikola Pająk

Szkoła Podstawowa                    im. J. Wybickiego  w Witnicy

„Shake it off”

 

6.

Julia Rosiak

 

Szkoła Podstawowa                    im. J. Wybickiego  w Witnicy

„Read all about it”

 

7.

Milena Rucka

Szkoła Podstawowa w Jeninie

„Hallelujah”

 

8.

Wiktor Sinkowski

Szkoła Podstawowa w Jeninie

„Have you ever seen the rain”

 

9.

 

Zuzanna Swędrowska

Zespół Szkół w Kłodawie

“Underneath it all”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATERORIA II

klasy I-III Gimnazjum

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

UTWÓR

1.

Aleksandra Bekierska

Gimnazjum w Deszcznie

„Let it go”

 

2.

Marta Borowska

Gimnazjum nr 7  w Gorzowie Wielkopolskim

„Party in the USA”

 

3.

 

Laila Bouijerrouden

Zespół Szkół w Kłodawie

„Slow it down”

4.

Patrycja Dopierała

 

Gimnazjum nr 9  w Gorzowie Wielkopolskim

„Nightcall”

 

5.

Katarzyna Grzeszak

Zespół Szkół w Lipkach Wielkich

„Cry”

 

6.

Ewa Jamróz

Publiczne Gimnazjum                    w Ściechowie

„Eisblumen”

7.

Wiktoria Kalarus

Gimnazjum nr 12  w Gorzowie Wielkopolskim

„Say something”

 

8.

Agnieszka Karatkiewicz

Gimnazjum nr 9  w Gorzowie Wielkopolskim

„The A team”

 

9.

 

Agata Kozubska

Gimnazjum im. Ludzi Pojednania w Witnicy

„I see fire”

10.

Aleksandra Malec

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie

„No Angel”

11.

 

Amelia Maszewska

Prywatna Szkoła Muzyczna

„Skinny Love”

12.

Tymoteusz Matusiak

 

Gimnazjum w Deszcznie

„All of me”

13.

 

Oliwia Mękarska

Zespół Szkół w Bogdańcu

„Say something”

14.

Kinga Nowak

Gimnazjum nr 1 w Kostrzynie nad Odrą

„Young and Beautiful”

 

15.

 

Zuzanna Pawełczuk

Gimnazjum nr 1 w Kostrzynie nad Odrą

„Someone like you”

 

16.

 

Oliwia Piaskowska

Zespół Szkół w Bogdańcu

„We are a family”

17.

 

Lilianna Piątek

Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie

„Uncover”

 

18.

 

Natalia Podgórska

Publiczne Gimnazjum                   w Ściechowie

„2004”

 

19.

 

Ewelina Sinkowska

Zespół Szkól w Bogdańcu

„Crazy In love”

20.

 

Paula Stefańska

Zespół Szkól w Bogdańcu

„Wake me up”

21.

 

Aleksandra Suchecka

Gimnazjum In. Ludzi Pojednania

w Witnicy

„Radioactive”

22.

 

Emilia Turtoń

Gimnazjum nr 7 w Gorzowie Wielkopolskim

„Radioactive”

 

23.

 

Julia Ziółko

Prywatna Szkoła Muzyczna

„Love song”

24. Julia Bury Katolickie Gimnazjum im.Św.Tomasza z Akwinu w Gorzowie Wlkp "True Colors"