STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej

Lista uczestników VII Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

KATERORIA I

klasy IV-VI Szkoły Podstawowej

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

 

1.

 

Julia Andrzejewska

 

Szkoła Podstawowa w Deszcznie

 

2.

 

Alicja Jędrachowicz

 

Szkoła Podstawowa w Kłodawie

 

3.

 

Karolina Korycka

 

Szkoła Podstawowa nr 15

Gorzów Wielkopolski

 

4.

 

Weronika Lewandowska

 

Szkoła Podstawowa w Jeninie

 

5.

 

 

Kaja Kosicka - Oukowska

 

Szkoła Podstawowa nr

Gorzów Wielkopolski

 

6.

 

Karolina Omelchenko

 

Szkoła Podstawowa nr 15

Gorzów Wielkopolski

 

7.

 

Zofia Owczarek

 

Szkoła Podstawowa w Baczynie

 

8.

 

Roksana Puchalska

 

Szkoła Podstawowa w Deszcznie

 

9.

 

Zofia Terlecka

 

Szkoła Podstawowa w Baczynie

 

10.

 

Miłosz Wiśniewski

 

Szkoła Podstawowa w Baczynie

 

11.

 

Sara Zawadzinski

 

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

12.

 

Marta Zieleńska

 

Szkoła Podstawowa nr 9

Gorzów Wielkopolski

13. Aniela Ostraszewska

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

14. Nikola Królikowska

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

15. Milena Krupecka

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

KATERORIA II

klasy VII SP –II,III Gimnazjum

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

 

1.

 

Julia Czopor

 

Szkoła Podstawowa w Deszcznie

 

2.

 

Julia Ignyś

 

Szkoła Podstawowa w Kłodawie

 

3.

 

Kajetan Januszkiewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 1

Kostrzyn nad Odrą

 

4.

 

Malwina Kozaryn

 

Katolicka Szkoła Podstawowa

Gorzów Wielkopolski

5.

 

Oliwia Królikowska

 

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

6.

 

Zofia Łosowicka

 

Szkoła Podstawowa w Kłodawie

 

7.

 

Weronika Nowak

 

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

8.

 

Weronika Ochnik

 

Szkoła Podstawowa w Deszcznnie

 

 

9.

 

Joanna Prokopiuk

 

ZSO nr 21

Gorzów Wielkopolski

 

10.

 

Milena Rucka

 

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu

 

11.

 

Julia Stankiewicz

 

Szkoła Podstawowa nr 2

Gorzów Wielkopolski

 

12.

 

Alicja Zawadzka

 

Szkoła Podstawowa w Deszcznie

 

13.

 

Kinga Kołoszyc

 

Szkoła Podstawowa w Bogdańcu