• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

W piątek 04.12 i poniedziałek 07.12 odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej najmłodszych klas.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego

W dniu 09.12.2015 roku zakończył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego.

Powiatowa Spartakiada Młodzieżowa w siatkówce dziewcząt

Powiatowa Spartakiada Młodzieżowa w siatkówce dziewcząt.

Wyniki gminnych biegów przełajowych

Dnia 02 października 2015r. w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół w Bogdańcu odbyły się Gminne Biegi Przełajowe. Na zawody zaproszone zostały szkoły podstawowe z Jenina, Jenińca i Lubczyna.

Tydzień Ruchu MOVEweek

W ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Ruchu MOVEweek w ubiegłym tygodniu odbyło się wiele ciekawych wydarzeń sportowych w naszej szkole.

„DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2015 W BOGDAŃCU”

Już od 18.04.2015 nasza Gmina gości młodych piłkarzy reprezentujących ponad dwadzieścia reprezentacji. To nie żart piłkarskie święto w Bogdańcu stało się faktem, boisko przy Zespole Szkół w Bogdańcu jest główną areną tegorocznych zmagań młodych piłkarzy w ramach jednego z największych dziecięcych turniejów piłki nożnej „DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2015”.

Sekcja tenisowa "UKS Bogdanka" i SST na gorzowskich kortach

Wczoraj miało miejsce wyjazdowe spotkanie sekcji tenisowej "UKS Bogdanka" i SST na gorzowskich kortach.
Wspaniała zabawa, super atmosfera i tenisowa rywalizacja…

III SZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PRZYRODNICZO - SPORTOWY

III SZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PRZYRODNICZO - SPORTOWY odbył się 5 grudnia 2014 roku.

III SZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PRZYRODNICZO - SPORTOWY.

Dnia 5.12.2014r. odbędzie się w szkole podstawowej III SZKOLNY MIKOŁAJKOWY KONKURS PRZYRODNICZO - SPORTOWY.

„JUST FUN CUP” o puchar Wójta Gminy Bogdaniec

Dnia 08.11.2014 roku w hali widowiskowo sportowej przy Zespole Szkół w Bogdańcu odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców z rocznika 2006-2007 o nazwie „JUST FUN CUP” o puchar Wójta Gminy Bogdaniec Pani Krystyny Pławskiej. Turniej został zorganizowany z okazji jubileuszu 10-lecia hali sportowej.

«   1 2    »