• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017

Tydzień sportu

24 września 2015 r. w  ramach Tygodnia sportu dziewczęta z klasy 3B Gimnazjum wybrały się na lekcji wychowania fizycznego w trasę nordic walking. Razem z p.Beatą Stankiewicz dzielnie pokonały leśną trasę liczącą ponad 5 km.

POWIATOWA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 24 kwietnia 2015r. na boisku Zespołu Szkół w Bogdańcu do zmagań
w powiatowej spartakiadzie młodzieży zgłosiły się reprezentantki gimnazjum (rocznik 1999 i młodsze).

Zumba na długiej przerwie

Dnia 11 grudnia na długiej przerwie w holu naszego gimnazjum muzyka porwała do tańca. Nasza koleżanka Paulina z klasy IIc wraz z chętnymi osobami z naszej szkoły zaprezentowały 3 tańce Zumby. Ta przerwa była inna niż wszystkie, mamy nadzieje że w kolejnych edycjach będzie nas więcej na „parkiecie” ! Na koniec każdy uczestnik został poczęstowany zdrową przekąską w postaci słodkiego jabłka

Aleksandra Andersz-Wlaźlak

Turniej mikołajkowy

Dnia 5 grudnia w hali sportowej odbył się turniej mikołajkowy w piłkę nożną. Reprezentacje wszystkich klas gimnazjum rywalizowały ze sobą o zajęcie pierwszego miejsca. Najlepszą okazała się klasa IIIc, która mogła cieszyć się zwycięstwem oraz pokaźnym pucharem który będzie cieszył ich oko do końca roku szkolnego. Wszystkim gimnazjalistom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pozytywnych chwil na naszym parkiecie!

Pozdrawiamy

Nauczyciele wychowania fizycznego