• witajcie uczniowie
  • PROJEKT 2016/2017
«   1 2    »

Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy"

3 kwietnia 2018r. przekazana została karma oraz buda wykonana przez ucznia do Przytuliska dla zwierząt w Witnicy. Karma została zebrana wśród uczniów w ramach akcji Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy" działającego przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu.

Świąteczna zbiórka

Szkolny Klub Wolontariusza OTWÓRZ OCZY zorganizował zbiórkę artykułów spożywczych, które zostały przekazane Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Bogdańcu. Po raz kolejny  udało nam się zgromadzić  artykuły spożywcze, maskotki, zabawki i gry dla rodzin potrzebujących z naszej gminy.  Bardzo dziękujemy uczniom gimnazjum i wychowawcom wszystkich klas za przeprowadzenie zbiórki  i  wsparcie naszej akacji!

Edyta Kiełpińska i Aneta Lipińska

Spotkanie wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy" z p. Małgorzatą Jakubowską.

W dniu 12.12.2016r. w Gimnazjum w Bogdańcu odbyło się spotkanie wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy"  z p. Małgorzatą Jakubowską, prezesem Fundacji Obrony Praw Zwierząt "Anaconda". Pani Małgorzata opowiedziała jak funkcjonuje fundacja oraz czym się zajmuje. W trakcie spotkania przekazana została uzbierana przez uczniów kwota 180 zł na wsparcie działań fundacji. Mam nadzieję, że takie spotkania przyczynią się do tego, że nie będziemy obojętni na krzywdę i cierpienie zwierząt.   Edyta Kiełpińska

Zbiórka karmy

W dniu 27.11.2016r. grupa wolontariuszy z Klubu "Otwórz oczy" wraz z opiekunem p. Edyta Kiełpińską oraz przedstawicielami uczniów gimnazjum z Zespołu Szkół  im. H. Sienkiewicza odwiedziła kolejny raz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gorzowie Wlkp. Uczniowie przekazali zebraną wśród uczniów karmę, koce, oleje itp. W najbliższych dniach zostanie również przekazana buda dla psa zakupiona za zebrane fundusze podczas kilku akcji wśród uczniów Zespołu Szkół w Bogdańcu.

Opiekun Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy"
Edyta Kiełpińska

Zebraliśmy 13200 złotych.

Graliśmy w Bogdańcu już po raz siódmy. Wiadomo, że nic nie udałoby się bez zaangażowania wielu ludzi. Serdeczne dzięki wolontariuszom. Ponad siedemdziesięciu uczniów Zespołu Szkół w Bogdańcu kwestowało 10 stycznia w godzinach od 9 do16 oraz podczas Koncertu Finałowego. Bez wsparcia i pomocy pracowników UG i GOPS nie byłoby sprawnej obsługi kuchni i koncertu. Ogromne dzięki opiekunom wolontariuszy – radnym , rodzicom naszych uczniów, nauczycielom.

Świąteczna zbiórka artykułów spożywczych zakończona!

Klub Wolontariusza  zorganizował zbiórkę artykułów spożywczych, które zostały przekazane GOPS w Bogdańcu.  Udało nam się zgromadzić rekordowo dużą ilość darów dla rodzin potrzebujących.

Podziękowania

Kierownik GOPS w Bogdańcu składa serdeczne podziękowania za pomoc podczas świątecznej zbiórki żywności dla rodzin najbardziej potrzebujących z terenu Gminy Bogdaniec.

Pomagamy

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!!

"Choinki nadziei"

Uczniowie z Zespołu Szkół w Bogdańcu  wraz z przygotowanym programem artystycznym odwiedzili 16 grudnia 2014r. Dom Pomocy Społecznej Nr 1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wlkp. oraz Pogotowie Opiekuńcze w Gorzowie Wlkp.

"Otwórz oczy"

W dniu 10.12.2014r. grupa wolontariuszy z Klubu "Otwórz oczy" wraz z opiekunem p. Edyta Kiełpińską oraz przedstawiciele uczniów ze Szkoły Podstawowej wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego w SP p. Moniką Wiącek, odwiedziła kolejny raz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gorzowie Wlkp. Uczniowie przekazali zakupioną za zebrane fundusze podczas kilku akcji wśród uczniów Zespołu Szkół w Bogdańcu budę dla psa oraz karmę, koce itp.

Opiekun Klubu Wolontariusza "Otwórz oczy"

Edyta Kiełpińska

«   1 2    »