STRONA GŁÓWNA
  • ...
  • szkoła z klasą
  • Przekaż 1% podatku na Szkołę
  • RODO
  • certyfikat
klasa sportowa o profilu piłki noznej
«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    »

Adaptacja - moje dziecko idzie do przedszkola!

W związku ze zbliżającym się tygodniem adaptacyjnym w naszej placówce (27-31.08.2018r.) prosimy, aby w pierwszym dniu dzieci przychodziły z rodzicami na około godzinę w celu zapoznania się z obiektem. Od wtorku stopniowo wydłużamy czas pobytu dziecka w przedszkolu bez rodzica

 

Dogoterapia - czerwiec II

.

Warsztaty w Klubie Młodego Wynalazcy

.

Piknik Rodzinny

.

Teatralne ABC czerwiec

.

Dogoterapia - czerwiec

.

V Spartakiada Przedszkolaków Gminy Bogdaniec

.

Z odwagą ratuj życie 2018

22 maja 2018 roku uczniowie klasy 3c gimnazjum zakończyli realizację projektu edukacyjnego pt. „Z odwagą ratuj życie”. Efektem spotkań warsztatowych byłaprezentacja ich umiejętnościz zakresu udzielania pierwszej pomocy, która odbyła się we wtorkowy poranek na placu za remizą OSP w Bogdańcu. Widownią gimnazjalistów, a jednocześnie uważnymi odbiorcami były dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu.

V Gminna Spartakiada Przedszkolaków

29 maja 2018 r. w odbędzie się V Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem Pani Wójt Krystyny Pławskiej. Tego dnia przedszkolaki z cełej gminy będą brały udział w sportowych zmaganiach. W związku z wydarzeniem prosimy o luźny, sportowy strój tego dnia i nakrycie głowy.  

Warsztaty w Klubie MłodegoWynalazcy II

.

«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    »