«   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12    »

Międzynarodowy Dzień Teatru

W dniu 28.03.2019r. nasze przedszkole świętowało Międzynarodowy Dzień Teatru. Atrakcją dnia było przedstawienie pt." Chory Kotek". W postacie wcieliły się nauczycielki oddziałów przedszkolnych. Najstarsza grupa zaprezentowała bajkę pt." Rzepka". Następną atrakcją dzisiejszego dnia był wspólny taniec "Żabki " oraz "Pszczółki" w wykonaniu wszystkich dzieci.

Zabawy sensoryczne

Dzisiaj odbyły się zajęcia u nas z motoryki małej „ Malowanie „ prze folię bąbelkową i tuptasy po niej ,
balonowe doznania słuchowe i dotykowe , rysowanie w ciemności po ryżu . Działo się na całego u nas!

W krainie Pani muzyki

19 listopada 2018r. odbyła się kolejna audycja muzyczna z cyklu "W Krainie Pani Muzyki", pt. "Kto Ty jesteś? - Polak mały".  Poniżej krótka fotorelacja.

Spotkanie z policjantem

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.

Adaptacja - moje dziecko idzie do przedszkola!

W związku ze zbliżającym się tygodniem adaptacyjnym w naszej placówce (27-31.08.2018r.) prosimy, aby w pierwszym dniu dzieci przychodziły z rodzicami na około godzinę w celu zapoznania się z obiektem. Od wtorku stopniowo wydłużamy czas pobytu dziecka w przedszkolu bez rodzica

Dogoterapia - czerwiec II

Warsztaty w Klubie Młodego Wynalazcy

Piknik Rodzinny