ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

W dniu 12 listopada 2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Z tej okazji każda grupa wykonała na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych. Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na galowo. Wszystkie przedszkolaki obejrzały film Instytutu Pamięci Narodowej „Polak Mały”, który przybliżył dzieciom znaczenie symboli narodowych. Grupa 4-5 latków ,,Leśne Skrzaty” odtańczyła Poloneza i zaśpiewała Hymn. Chętne przedszkolaki miały możliwość zdobycia nagrody poprzez rozwiązanie zagadek dotyczących naszego kraju. Dzieci wykazały się ogromnymi umiejętnościami i zdały „egzamin” wiedzy o naszej ojczyźnie. Bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie dzieci oraz rodziców.

Anna Westfahl