ANDRZEJKI grupa LEŚNE SKRZATY

Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki 30 listopada chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić, co je czeka. Zebraliśmy się więc, by wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. W tym dniu dzieci przeniosły się do świata magii i czarów. Dowiedzieliśmy się, co nas czeka w niedalekiej przyszłości i bardziej odległej (np. dotyczącego tego jaki zawód wybiorą przedszkolaki jak już dorosną). Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie, że tradycyjnie miały również krótką zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki.

Anna Westfahl