«   1 2 3 4    »

Akcja "NOWALIJKA" w klasie I

.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ZDROWO-OWOCOWO

Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie plastycznym ZDROWO-OWOCOWO było wykonanie plakatu zachęcającego równieśników do jedzenia owoców.  Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

1. uczniowie klas I-III

2. uczniowie klas IV-VI

Komisja konkursowa wybrała w kategorii pierwszej 3 prace konkursowe:

1. Maja Jaśkowiak, klasa IIb

2. Eliza Balzer, klasa I

3. Tosia Wilk, klasa I

Natomiast w drugiej kategorii wiekowej laureatami konkursu zostali ex aequo Paulina Orchowska z klasy VI oraz Krzysztof Różycki z klasy V.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zmagania w cyklu halowych turniejów piłki nożnej dzieci z roczników 2005-2010 o puchar Pani Wójt Krystyny Pławskiej.

19 lutego 2017 roku zakończyliśmy zmagania w cyklu halowych turniejów piłki nożnej dzieci z roczników 2005-2010 o puchar Pani Wójt Krystyny Pławskiej. Była to druga edycja naszego cyklu.

"Łączy nas krew, która ratuje życie"

W ramach realizacji jednego z działań Szkoły Promującej Zdrowie wszystkie klasy drugie gimnazjum wzięły udział w projekcie promującym honorowe oddawanie krwi.

WYJAZD NA LODOWISKO I BASEN

W dniu 26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy IV  i  VI pojechali na basen i lodowisko w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka w Gorzowie Wlkp.

Uwaga! Konkurs plastyczny "ZDROWO-OWOCOWO"

Uczniowie Szkoły Podstawowej!

Znalezione obrazy dla zapytania fruits clipartKonkurs plastyczny "ZDROWO-OWOCOWO"

dla klas I-III i IV-VI

Wykonaj plakat zachęcający kolegów do jedzenia owoców.

Format pracy - A4

Technika dowolna

Termin i miejsce składania prac - 26 stycznia 2017 r. - sekretariat SP

Degustacja pieczywa pełnoziarnistego

W ramach realizacji jednego z działań Szkoły Promującej Zdrowie, 9 stycznia 2017 roku, w Szkole Podstawowej została zorganizowana degustacja pieczywa pełnoziarnistego.  Dzieci miały okazję posmakować różnych gatunków chleba i bułek upieczonych z mąki żytniej i pszennej z dodatkami słonecznika, pestek dyni i sezamu. Pieczywo znikało z koszyczków błyskawicznie, więc z pewnością smakowało!!!

„V SZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PRZYRODNICZO - SPORTOWY”

W dniu 6 grudnia już po raz piąty w hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu odbył się „V Szkolny Mikołajkowy Turniej Przyrodniczo - Sportowy”.

ZUMBA POWER- taneczne przerwy dla wszystkich!

W ramach Szkoły Promującej Zdrowie co czwartek odbywają się taneczne przerwy. W czwartek, 8 grudnia 2016r odbyło się pierwsze takie spotkanie. Chętnych nie brakowało. Każdy, kto tylko ma ochotę może przyjść na długiej przerwie do hali sportowej i poskakać razem z nami. Zumbę prowadzi zespół taneczny TWIST z gimnazjum. Po zakończonym wysiłku fizycznym dla wszystkich aktywnych czekała zdrowa przekąska w postaci jabłek i marchewek.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły!!!

Ruszaj się z nami!!!  Beata Stankiewicz i Anna Szmuda

Zespół Szkół w Bogdańcu Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu