zszbogdaniec.edupage.org
«   1 2 3 4    »

"OGRÓDEK" klasy IIa

OWOCOWO-WARZYWNY marzec w świetlicy

Świetlica szkolna aktywnie włączyła się w działania promujące zdrowie w naszej szkole. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały owocowe wersje gier, które poznały już wcześniej. Takie samodzielnie wykonane gry to ogromna frajda i doskonały pomysł na pokonanie nudy. W trakcie "zdrowych" zajęć poznawaliśmy oryginalne i egzotyczne owoce i warzywa, dowiadywaliśmy się jak dieta wpływa na nasz organizm, co powinniśmy robić, żeby pozostać w dobrej formie.

OGRÓDEK dzieci z oddziału przedszkolnego

Akcja "NOWALIJKA" w klasie I

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ZDROWO-OWOCOWO

Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie plastycznym ZDROWO-OWOCOWO było wykonanie plakatu zachęcającego równieśników do jedzenia owoców.  Prace konkursowe oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

1. uczniowie klas I-III

2. uczniowie klas IV-VI

Komisja konkursowa wybrała w kategorii pierwszej 3 prace konkursowe:

1. Maja Jaśkowiak, klasa IIb

2. Eliza Balzer, klasa I

3. Tosia Wilk, klasa I

Natomiast w drugiej kategorii wiekowej laureatami konkursu zostali ex aequo Paulina Orchowska z klasy VI oraz Krzysztof Różycki z klasy V.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zmagania w cyklu halowych turniejów piłki nożnej dzieci z roczników 2005-2010 o puchar Pani Wójt Krystyny Pławskiej.

19 lutego 2017 roku zakończyliśmy zmagania w cyklu halowych turniejów piłki nożnej dzieci z roczników 2005-2010 o puchar Pani Wójt Krystyny Pławskiej. Była to druga edycja naszego cyklu.

"Łączy nas krew, która ratuje życie"

W ramach realizacji jednego z działań Szkoły Promującej Zdrowie wszystkie klasy drugie gimnazjum wzięły udział w projekcie promującym honorowe oddawanie krwi.

WYJAZD NA LODOWISKO I BASEN

W dniu 26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy IV  i  VI pojechali na basen i lodowisko w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka w Gorzowie Wlkp.

Uwaga! Konkurs plastyczny "ZDROWO-OWOCOWO"

Uczniowie Szkoły Podstawowej!

Znalezione obrazy dla zapytania fruits clipartKonkurs plastyczny "ZDROWO-OWOCOWO"

dla klas I-III i IV-VI

Wykonaj plakat zachęcający kolegów do jedzenia owoców.

Format pracy - A4

Technika dowolna

Termin i miejsce składania prac - 26 stycznia 2017 r. - sekretariat SP

Degustacja pieczywa pełnoziarnistego

W ramach realizacji jednego z działań Szkoły Promującej Zdrowie, 9 stycznia 2017 roku, w Szkole Podstawowej została zorganizowana degustacja pieczywa pełnoziarnistego.  Dzieci miały okazję posmakować różnych gatunków chleba i bułek upieczonych z mąki żytniej i pszennej z dodatkami słonecznika, pestek dyni i sezamu. Pieczywo znikało z koszyczków błyskawicznie, więc z pewnością smakowało!!!

«   1 2 3 4    »